Karın Germe

Vega Estetik | Nişantaşı İstanbul - Karın Germe
1335 Görüntülenme

Karın Germe

Günümüzde zayıflama ameliyatları oldukça popülerdir. Bu yüzden son yıllarda fazla miktarda kilo vermiş ve bu sebeple germe ameliyatlarına başvuran hasta sayısı oldukça fazladır. Germe ameliyatlarından en sık yapılanı karın germe ameliyatıdır.

 

Tüm karın ve diğer germe ameliyatlarında dikiş izlerinin mümün olduğunca saklandığı teknikleri uyguluyoruz. Ayrıca her hastada rötuş amacıyla mutlaka liposuction uyguluyoruz. Bu ameliyatlarda amacımız dikiş izlerinin mümkün olduğunca kısa ve gizli yerlerde kalması, vücut konturunun mümkün olduğunca düzgün ve devamlılığı sağanmış şekilde oluşturulmasıdır. Bu ameliyattan sonra hasta 1 gece hastanede yatırılır, ertesi sabah taburcu edilir. İyileşme yaklaşık 10 gün kadar bir süre alır. Hasta, yurtdışından gelmişse burada 1 hafta kadar kalmasını isteriz.. Karın germe, genellikle revizyon ihtiyacı olmayan, yüz güldürücü bir ameliyattır.

 

Sanıldığının aksine sadece kilo vermek ve gebelik karın cildinde çatlaklara ve sarkmaya neden olmaz. Hızlı kilo almak ve vermek eşit şekilde etkilidir. Karın cildinin en az etkilenmesi ve çatlakların minimum olması için kilo vermenin zamana yayılması ve yavaş yavaş kilo verilmesi önerilir.


MÜŞTERİ YORUMLARIVega Estetik Hakkında Yorum ve Düşünceleriniz