Liposuction

Vega Estetik | Nişantaşı İstanbul - Liposuction
1406 Görüntülenme

Liposuction


Kliniğimize başvuran hastalarımıza klasik vakumlu kanüllerle yapılan liposuction ı uyguluyoruz. Tüm ameliyatlarımız gibi liposuction ı da özel hastanede ameliyathane şartlarında gerçekleştiriyoruz. Ameliyattan sonra hastamızı bir gece hastanede yatırıyoruz.Liposuction yapılan yere uygun bir korseyi hastamızın 3 hafta kadar giymesini tavsiye ediyoruz. Ameliyata bağlı olarak oluşacak ödemin en az olması ve ameliyat sonunda düzgün bir kontur oluşmasş için korse şarttır.

 

Hastaların en çok sordukları soruların başında ameliyatta kaç litre yağ alınacağı geliyor. Bu çok yanlış bir anlayıştır. Liposuction, vücudunuza şekil vermek, konturunu düzeltmek için yapılan bir ameliyattır. Bu yüzden alınandan çok geride kalan yağ miktarı önemlidir.

 

Alınabilecek yağ miktarı için kaba bir tahmin yapılabilir ama mutlaka bu söylenen miktar kadar yağ alınacak anlamına gelmemektedir. Alınan yağ sonuçta atılmaktadır.Önemli olan, vücudunuza şekil verecek olan, geride kalan yağ miktarıdır. Bu yüzden yağ alma sırasında aslında ne kadar yağ aldığımıza pek bakmayız; asıl olarak liposuction yapılan alandaki yaı miktarı ve vücudun konturuna odaklanırız. Önemli olan budur..


MÜŞTERİ YORUMLARIVega Estetik Hakkında Yorum ve Düşünceleriniz