Popo Estetiği

Vega Estetik | Nişantaşı İstanbul - Popo Estetiği
1512 Görüntülenme

Popo Estetiği

Özel silikon implant ile popo büyütme ameliyatlarını yapıyoruz.


Bu ameliyatta sonuç alabilmek için bir kaç temel prensibe uymak gerekir: 

  • Ameliyatta gerçek popo (gluteal) implant kullanılması.. Popo implantı yerine damla şekilli meme implantı kullanmak hüsranla sonuçlanır.. 
  • İmplantların mutlaka kas altına yerleştirilmesi gerekir. Cilt altına konan implantlar dışarıdan ele gelecek ve görülür hale-elecektir. 
  • En önemlisi, hastanın doğru seçilmesidir. Zaten geniş kalçası olan, popo bölgesinde ileri derecede selülit olan hastalar bu ameliyat için çok uygun değillerdir. 

 

Bu ameliyat, zayıf, popo çıkıntısı olmayan, selüliti olmayan hastalarda en iyi sonuçları verir. Ameliyat akşamı hasta mutlaka hastanede yatırılır. Ertesi sabah taburcu edilir. Evde 3 gün yüzüstü yada yan yatmalıdır. Üçüncü gün kontrole gelir ve pansumanı küçültülür. Hastayı bu ilk kontrolünde normal oturtmaya başlarız. Bundan sonraki bir hafta içinde hasta yavaş yavaş normal yaşantısına döner.

 


Uygun hastada uygun teknikle yapıldığında hiç sorun yaşanmayan, hastanın vücudunun görünüşüne çok ciddi katkısı olan bir ameliyattır.

 

NOT: Daha önce başka bir klinikte ameliyat olmuş, çeşitli sebeplerle kötü sonuçlanmış popo büyütme hastalarını düzeltme ameliyatlarını kabul edemiyoruz.; çünkü bu hastalarda çok ciddi estetik sorunlar oluyor yada en baştan hiç yapılmaması gereken hastalar ameliyat edildiğinden düzeltme ameliyatlarında başarı sağlanamıyor. Yağ enjeksiyonu ile yada dolgu maddeleri ile popo büyütme yapmıyoruz; çünkü bu yöntemlerle popo fazla büyümez (dolgu ile popo büyütme yapan hekimler genellikle 100 cc. kadar dolgu enjekte ediyorlar, halbuki sonuç alabileceğiniz silikon implantların hacimleri 300-400 cc.dir).


MÜŞTERİ YORUMLARIVega Estetik Hakkında Yorum ve Düşünceleriniz