Dermapen

Cildinizde açık gözenekleriniz, sivilceler, sivilce lekeleri, yaşlılık lekeleri ve güneş lekeleri var. Tabiki sizde herkes gibi bu problemlerden hızlıca kurtulmak istiyorsunuz. Bazılarınız bunu sivilceleri sıkarak yapıyor ki bunun sonucunda ciltte lekelenmeler ve delikler oluşması kaçınılmaz. Peki bu problemlerden en kısa yoldan nasıl kurtulabiliriz. Tabi ki Dermapen işlemiyle.

Dermapen nedir?

Dermapen işlemi, yaşınız kaç olursa olsun cildini duru, canlı ve genç göstermek isteyenlerin tercih edeceği harika bir bakımdır. Cilt altında dolgunlaşma ve sıkılaşma cilt yüzeyinde de gençleşme ve tazelenme sağlar. Hücre üretimini, Kolajen ve Elastik lif üretimini hızlandırarak yaşlılık, güneş ve sivilce lekelerini, deri incelmelerini ortadan kaldıran Dermapen uygulaması aynı zamanda kişinin cilt kusurlarını onarma, cilt yaşlanmasını önleme, kırışıklıkları azaltma,amaçlı yapılan medikal bir bakımdır.

Dermapen uygulaması nasıl uygulanır?

Dermapen uygulamasında önce ciltteki makyaj kalıntıları, kirler derinlemesine temizlenir ve cilt dezenfekte edilir. Ardından uygulama yapılacak olan bölgeye Af Hyaluronik asit ve Mezoterapi serumları uygulanır. Bu uygulamada ciltteki kusurlu bölgeye birden fazla mikro kanal açılır. Bünün sebebi açılan bu kanallarla otomatik titreşimli iğneleme tekniği kullanılarak kişinin ağrı hissini azaltmak, uygulanan ürünlerin emilim miktarını hızlandırmak ve tedavinin etkisini arttırmaktır. Yaklaşık 20 dakika içinde yepyeni ve kesinlikle daha genç bir cilde kavuşmak mümkündür.