Cilt Bakımı

Vega Estetik | Nişantaşı İstanbul - Cilt Bakımı
5739 Görüntülenme

Cilt Bakımı

Cilt bakımı, cilt analizi ile başlar. Cildinizin durumu değerlendirilir ve ihtiyaca göre bir çok tedavi seçeneğinden gerekli olanlar uygulanır. Cildiniz kuru olabilir, aşırı yağlı olabilir, sıkılaşmaya ihtiyacı olabilir, gözenekleri tıkalı olabilir.

 

İhtiyaç ne ise ona uygun bir çok müdehale seçeneği vardır. Özellikle yüz bölgesine uygulanan bir uygulamadır. Biz cilt bakımının ayda bir yapılması gerektiğine inanıyoruz. Zaten bir kez uygulama yaptırdığınızda cildinizin nefes almaya başladığını hissedeceksiniz ve bu sizin için bir ihtiyaç olacak.

 

İhtiyaca göre cilt bakımına mezoterapi yada mezolift uygulamaları da eklenebilir.

Baby Face ( Thulium lazer) Nedir?

Baby Face (Thulium lazer) ile uygulama yapıldığı alanda 6000 micro kanal küçüklüğünde göz ile gözükmeyen deri üzerinde micro kanallar açılmaktadır. Bu Açılan kanallar sayesinde cildinizin ihtiyacı olan A,C vitaminleri, Traneksamik asit, Resveratrol kök hücre içeren nano partüküllü lasemd ürünü cildi yıpratmadan Thulium lazer sayesinde cildinizin beslenmesi sağlanır. Baby Face Beauty sahip olduğu CDS (Kozmesötik Salım Sistemi) sayesinde cildi besleyip onarıp ve içten dışa yenilenmesini sağlamaktadır. Son teknoloji lazer sistemi sayesinde cildinizin bebeksi bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Baby Face (Thulium Lazer) Etki Alanları

Bu yöntem sayesinde cildinizdeki kırışıklıklar giderilir. Anti-Aning yöntemi ile daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Yaşlanma ve yıpranma belirtilerini ortadan kaldırır. Boyun,Dekolte ve diğer bölgelerde gençleştirme etkisine sahiptir.Cildinizi eskisine nazaran daha fazla parlak ve canlı gözükmesini sağlamaktadır. Epidermal melazma,Güneş lekesi ve yaşlılık lekeleri üzerinde tedavi edici özelliği bulunmaktadır.Gözenek ve sıkılaştırma özelliğine sahiptir. Cildiniz üzerindeki sivilce lekeleri üzerinde yok edici özelliğe sahiptir.

Diğer sistemlerden Farkı Nedir?

  • Diğer sistemlerin aksine cildinizde soyulma ve cildiniz üzerinde tahribat oluşturmaz.
  • Seans süreleri oldukça kısadır ve günlük işlerinizi hemen yapabilirsiniz.
  • Ağrılı ve Açılı bir işlem değildir.
  • Son teknoloji lazer sistemi sayesinde cildinizde her hangi bir acı hissi olmadan işlemi gerçekleştirmektedir.
  • Uygulandığı alanda multi özelliği sayesinde güneş lekesi,yaşlılık lekesi,cildi canlandırma gibi işlemleri tek tek yapmak yerine bir kerede üstesinden gelebilirsiniz.
  • Amerikan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bir sistemdir.
  • Cilt Üzerinde her hangi bir ödem oluşturmaz. Son derece sağlıklı bir cilde sahip olursunuz.

  • MÜŞTERİ YORUMLARI    Vega Estetik Hakkında Yorum ve Düşünceleriniz