Dermapen

Vega Estetik | Nişantaşı İstanbul - Dermapen
2244 Görüntülenme

Dermapen

Kişiye özel kullanılan başlık ile cilt üzerinde 90 derecelik açıdan  titreşimli iğneleme sayesinde mikroskobik binlerce kanal acılarak epidermal yaralanma yapar cilt tipine uygun serumlarla kombine edilerek kolajen elastin sentezlenmesi hızlanır özellikle skar lekeli ve sarkmış kırışık ciltlerde hızlı ve etkili sonuçlar elde edilir.

 

Neden açık gözenek problemi yaşarız?

 

Gözenekler kil folekülleri ve yağ bezi kanallarının deriye açılma noktalarıdır. Küçük gözenekler vücut tarafından salgılanan sıvıların dışarı atılmasını sağlarken ayni zamanda cildin nefes almasını da sağlarlar ciltte biriken yağ ve doku artıkları, aşırı terleme sigara tüketimi hava kirliliği ve yas ilerlemesine bağlı deride elastikiyet azalması ile gözenekler tıkanır ve cilt nefes almaz.

 

Bu durumda yapılaması gereken tedavilerin başında dermapen uygulamasını tavsiye ediyoruz.

 

Dermapen micro iğneciklerle açılan micro kanallardan cilt tipine uygun mezoterapi serumların yada kendi kanınızdan elde edilen kok hücrelerin cilt dokuya verilme yöntemidir.

 

Dermapen uygulamasıyla ciltteki olu deriler arınırken yeniden nefes alan daha sıkı pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuşmak mümkündür.


MÜŞTERİ YORUMLARIVega Estetik Hakkında Yorum ve Düşünceleriniz