Lazer Epilasyon

Vega Estetik | Nişantaşı İstanbul - Lazer Epilasyon
4592 Görüntülenme

Lazer Epilasyon

Buz Lazer

Lazer epilasyon tüylerinden kurtulmak isteyenlerin hayatını kolaylaştıran, kimileri için büyük sorun haline gelen “kıllar” için devrim niteliğinde bir buluştur. Şimdi Soprano Ice ile lazer epilasyonda, buz lazer devri başladı. Acısız, ağrısız, konforlu lazer devri…

Neden Buz Lazer?

Buz tutan başlığı ile BuzLazer™ özellikle acı eşiği düşük, lazer epilasyon yaptırmaktan korkanlar için önerebileceğimiz acı, ağrı olmadan, konforlu lazer epilasyon alternatifidir. Bunun yanı sıra tüm cilt tiplerinde ve tonunda etkin sonuç alınmaktadır. Özellikle Koyu cilt tonuna sahip olanlar BuzLazer™ ile tüylerine veda edebilirler. Soprano Ice ile yazın lazer epilasyon yapılmaz kuralı da tarih oluyor, artık yazın bronzlaşmış cilde de rahatlıkla BuzLazer™ uygulanabiliyor. Vücut uygulamalarının yanı sıra ergonomik başlığı nedeniyle yüz uygulamalarında da kullanılmaktadır. Erkekleri rahatsız eden kaş üstü ve kulak içi kılları için de kullanıma uygundur.

Nasıl çalışır?

BuzLazer™ Soprano Ice istenmeyen tüylerden kurtulmak için vücutta gezdirilen başlığın uygulama anında buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırması prensibiyle çalışır ve uygulama yapılırken de etkinliğinden hiçbir şey kaybetmez. Buz başlıklı olmasından dolayı lazer epilasyon uygulaması sırasında cilt altı ısıtılarak kökler yakılır ve cilt buz başlıkla soğutulduğu için acı hissi en aza indirgenmiştir.

Soprano Ice, 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Lazer epilasyon daha önce ütüleme epilasyon teknolojisi ile acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine BuzLazer™ teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından geliştirilmişti.

Şimdi ise Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyona bambaşka bir boyut getirildi. Soprano ICE lazer cihazlarının ütüleme prensibiyle çalışan başlık uçları diğer cihazların başlıklarına göre çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden seans süreleri daha kısa. Ütüleme prensibiyle çalışan Soprano Ice ile yapılan lazer epilasyondan sonra kontrol seansına gerek yoktur.

Sadece 35 dakikada acısız, ağrısız komple vücut epilasyon üstelik keyifle…

Seans sayısı

Yapılan araştırmalar sonucunda görülüyor ki altı hafta aralıkla yapılacak altı seans ile kıllar üzerinde azami sonuç alınmaktadır.

4 MEVSİM ÜTÜLEME EPİLASYON

 

DİODE Lazer Nedir?

Diode lazer mavi ışık sistemine sahip,ağrı ve acının en en aza indirildiği koforlu uygulamadır. Seans süresi klasik sistemlere (Alexandrite,IPL,ND-YAG)lazerlere göre daha kısadır.seans süresinin kısa olması DİODE lazer’i diğer sistemlerden ayıran ilk özelliğidir. Gelişen teknolojıyle birlikte en yeni lazer sistemlerindendir.

 

Ağrısız, acısız bir epilasyon kısa bir uygulama süresine sahip 4 mevsim uygulanabinir.

 

DİODE Lazer ile ütüleme epilasyonun avantajları nelerdir?

Bu yöntem her tene uygulanabilinir bronz tenli olsanız bile yaptırabileceğiniz bir uygulamadır.Alexandrite Lzere göre kıl köklerinin daha derinine iner. Milimetrik farklar bile epilasyon için çok önemlidir.Lazer’in hedefi bilindiği üzere kıl kökleridir.genetik özelliklerin yanı sıra insan vucudunda sırt bölgesi derisi diğer bölgelere göre daha kalındır.Lazer deri altına az etki ederse epilasyonun başarısıda sınırlanmış olur.DİODE Lazer özellikle erkeklerde sırt omuz ve göhüs bölgeleri için de ideal bir epilasyon yöntemidir.İnce ve sarı tüylerden kurtulmak içinde ideal sistemdir.tüm vucut için ideal DİODE Lazer ile ütüleme epilasyon öneriyoruz.

 

DİODE Lazer ile Ütüleme Nasıl Yapılır?

DİODE Lazer 810’nm dalga boyunu kullanarak 1 saniyede 10 atış yaparak yanma ve acı hissi duymamanızı sağlar. Başlığındaki soğutma özelliği sayesinde cildinizin tahriş olmasını engeller. Diğer lazer yöntemlerinden farkı’ sabit atışlar yerine ütü yapar gibi başlığın cilt üzerinde gezdirilmesidir.

 

DİODE Lazer ile ütüleme Kaç Seans Uygulanır.?

Normal şartlarda 4-6 seans arası uygulama yapılır.istisnai durumlada ise 8 seansa kadar çıkabilmektedir. Uygulama öncesi uzmanlarımız kıl,ten,renk analizi yaparak detaylı bilgileri seans öncesi verecektir.

 

DİODE Lazer Ütüleme Epilasyon Fiyatları.?

Yasalar gereği sitemizde fiyat bilgisi paylaşamıyoruz.Kliniğimizi ziyaret ettiğinizde uygulama yapılacak bölge ve genişliğine göre kişiye özel fiyat belirlenecektir.

 

DİODE Lazer Ütüleme Epilasyon Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekilenler.?

Bilindiği üzere birçok lazer yöntemi yanma, tahriş, kızarıklılık sebebiyle yaz aylarında uygulanmamaktatır Diode Lazer ütüleme epiklasyondan sonra ise uygulama yaptıran kişilerden sadece 1 hafta solaryuma girmemeleri yaz aylarında öğlen güneşinden kaçınmalarını tavsiye ediyoruz bu önerilere uyulduğu takdirde DİODE lazere bağlı herhangi bir problem yaşanmaz.


MÜŞTERİ YORUMLARIVega Estetik Hakkında Yorum ve Düşünceleriniz