OxyGeneo

Vega Estetik | Nişantaşı İstanbul - OxyGeneo
1440 Görüntülenme

OxyGeneo

Yeni teknoloji 3lü bakım ilham kaynağı olarak kaplıcaları göstermektedir doğal kaplıca tedavilerinin cilde oksijen sağladığı bilinir bu sistemin çıkış noktası,söz konusu kaplıca tedavileri ve bunların cilt üzerinde olumlu etkileri OxyGeneo bu tedaviyi taklit ederek cilt hücrelerinin yüksek oranda oksijenlenmesini saglar. Cildi ölü hücrelerden arındırırken uzun vadede cildin beslenerek yenilenmesi için elvirişli bir ortam hazırlar geneo kişiye özel kalsiyum karbonat ve sitrik asit karışımından oluşan,eversan tablete benzer capsugen başlıkla çalışıyor.

 

1. Aşamada içeriğinde retinol,kojik asit, askorbit, fosfat, magnezyum,gliserin, hyloronic asid, gibi madelerin bulunğu yoğun formullu jel cilde uygulanır.

 

2. Kişiye özel partiküllü capsügen kapsül cilde temas ettirildiğinde sayısız baloncuk cilte patlayarak içeriden gelen oksijenlenmeyi tetikler sonuç olarak cilde temel aktif maddeler nufus etirilir.

 

3. Aşamada cilt ütüsü olarakta tabir edebileceğimiz radyo frekans devreye girer verilen ısıyla birlikte öncisinde doyurulan cilt kolejenlerinin sıkılaşması sağlanır. Bu aşamalardan sonra daha sağlıklı bir görünüm elde edilirken cizgi ve lekelerde birinci seanstan itibaren gözle görülür hafifleme gözlemlenir. En hasas ciltlede bile uygulanabilinir. Cildi ölü hücrelerden arındırırken hücrelere daha çok oksijen ve vitamin depolar. Uzun vadede bağ dokudan itibaren nem seviyesini yüksek tutar Sonuç olarak daha sıkı nem oranı yüksek ince cizgi ve lekelerde bariz açılma gözlemlenir.


MÜŞTERİ YORUMLARIVega Estetik Hakkında Yorum ve Düşünceleriniz