Somon DNA

Vega Estetik | Nişantaşı İstanbul - Somon DNA
2304 Görüntülenme

Somon DNA

Cilt yenilenmesine üstün yaklaşım sunan cilt yenileme protokolüdur.Bu protokol cilt yapısını destekler güçlendirir ve derinlemesine cilt nemlendirici sağlar Kolajen ve elastin simülasyonu ile cildin sıkıldığını elastikiyet ini ve parlaklığını artırır. UVB nedeniyle oluşan radyasyon hasarıni engeller. Etkin cilt yenilenmesi ve yapılandırması sağlar.

 

Somon sütünden elde edilen insan DNA sına cok yakın polimerize DNA dır.Hasarlı tembel hücreleri tedavi etmede ve bağ dokusunu yeniden yapılandırma yara, yanık, skar ve çatlak tedavilerinde hızlı etkileşim göstermektedir.

 

Ciltte oluşan kırışıklılkları azaltma ve cilt altı yağ dokunun azalması nedeniyle oluşan sarkmaları önleme ve iyileştirme ozelligine sahiptir.
Guneş ışınlarının yaratığı serbest rakilleri yok eder.dokunun nem tutma kapasitesini artırmayla birlikte yaşlılığa bağlı nem oranı düşmüş ciltlerde kullanılır.

 

Somon sütünden elde edilen DNA 2.5 cc flakonlarda jel kıvamında bulunurlar.içeriğinde yoğun B vitamini komleksi bulunur yüksek hücre aktivasyonu etkisi gösterir.Yaşlılık karşıtı güçlü nemlendiricidir Güneş hasarına karşı cildin savunma mekanizmasını yüksetir.uygulama bölgesinde kan dolaşım seviyesini artırır.Sigara.Oksidadif Stes, Güneş ışığı sonucu doku hasarlarına karşın Somon DNA protein yapısyla hücre ve bağ dokuyu yenileyici etkisiyle bilinir ayrıca E vitaminiyle birlikte daha sinerjik etki göstermektedir.

 

Kulanım Yöntemleri

  • mezoterapi
  • dermaroller
  • topikal aplikasyon
  • elektroporazyon

 

Paraben, alkol, parfüm, silikon, renklendirici, hayvansal kimyasal kökenli madeler içermez.


MÜŞTERİ YORUMLARIVega Estetik Hakkında Yorum ve Düşünceleriniz