Baby Face Beauty, 1927 nm dalga boyuna sahip thulium lazerle gerçekleştirilen bir cilt bakım ve yenileme sistemidir. Bu özel sistemde, thulium lazer ışınları kullanılarak deride mikro-kanallar açılmakta ve cildin ihtiyacına göre seçilen A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid, Resveratrol gibi içeriklere sahip nano partiküllü Lasemd ampulleri cilde yedirilmektedir. Bu işlemde thulium lazerin etkisi ve ampüllerin antioksidan, anti-aging ve aydınlatıcı etkileri bir araya gelerek cilde benzersiz bir bakım sağlamaktadır.

Baby Face cilt yenileme işlemi iki aşamada gerçekleştirilir. İlk aşamada, cildin durumuna göre thulium lazer ışığı ile dakikada 6.000 adet mikro kanal açılır. Aynı anda, cildin ihtiyacına özel olarak seçilen farmasötik ürün (LASEMD Ampülleri) hazırlanır. 4-6 dakika süren thulium lazer uygulamasının ardından ikinci aşamaya geçilir. Bu aşamada, açılan mikro-kanallardan cildin ihtiyacına göre özel ürünler cilt altına uygulanır ve 10 dakika boyunca özel bir maske uygulanarak işlem tamamlanır.

Baby Face Beauty’nin içeriği, 1927 nm dalga boyuna sahip thulium lazerin yanı sıra cildin ihtiyacına göre seçilen A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid, Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküllü Lasemd ampullerini içerir. Bu kombinasyon, thulium lazerin etkisi ile birleşerek cildi yenilemeye ve gençleştirmeye yardımcı olur.

Baby Face Beauty Thulium Lazerle Cilt Yenileme işleminin birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydalar arasında gözenek ve cilt sıkılaştırma, cilt beyazlatma, cilt parlatma, kırışıklık giderme, anti-aging bakım, melazma ve pigment azaltma, skar azaltma, boyun ve dekolte bakımı gibi avantajlar yer almaktadır.

Kişinin cilt sorunlarına bağlı olarak Baby Face Beauty Thulium Lazerle Cilt Yenileme işlemi 2-3 hafta aralıklarla 2-4 seans olarak uygulanabilir. Tek seans bile etkili sonuçlar sağlayabilmektedir.

Baby Face Beauty Thulium Lazerle Cilt Yenileme, 18 yaşını doldurmuş herkese uygulanabilir ve cinsiyet ayrımı yapmaz.

Erkekler de Baby Face cilt yenileme işleminden faydalanabilir. Bu yöntemle, cildin ihtiyaç duyduğu bileşenler uygulanarak erkeklerin daha genç, dinç ve sağlıklı bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olunur.

Eğer sizlerde bu tedavi yöntemi ile cildinize eski parlaklığını kazandırmak istiyorsanız Baby Face Thulium Lazer tedavisi için sizleri Nişantaşında bulunan kliniğimize bekliyoruz.