Soprano Ice Platinum Lazer Epilasyon Nedir?

Soprano Platinum Ice Platinum Lazer vücut ve yüzdeki tüylerden kurtulmak için minimum acılı ve kalıcı bir yaklaşım sunan bir yöntemdir. Bu yöntem, tüydeki pigment içerisinden lazer ışığı göndererek ısıya dönüştürür, tüy köküne ve saç köküne zarar vererek birkaç seans takibinde tüylerin gelişimini ve uzamasını engeller.

Nasıl Yapılır ve İşlem Süreci

Soprano Ice Platinum Lazer dalga boyları, melanin pigmenti tarafından çekilerek tüy köklerine ulaşır. Lazer ışığı, tüy köklerini hedef alarak ısı enerjisi açığa çıkarır ve bu da büyümeyi engelleyen hücre hasarına neden olur. Soğuk üfleme teknolojisi ile harmanlandığı için acı hissi azalır ve hatta kıl yoğunluğunun az olduğu bölgelerde hissedilmez.

Tedavi Süreci ve Seanslar

Soprano Ice Platinum Lazer, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak ortalama 4 ila 6 haftada bir gerçekleştirilir. Tipik olarak sekiz veya daha fazla tedavi seansı gerekebilir.

Tedavi Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bronzlaşma sonrası ve öncesinde 4 gün aralık bırakılmalıdır. Tedaviden önce, tüm alanlara jiletleme yapılması gerekmektedir. Tedavi sonrasında cilt hafif kızarabilir ve hassas olabilir, ancak 24 saat içinde düzelir.

Faydaları ve Sonuçlar

Soprano Platinum Ice Platinum Lazer Epilasyonun faydaları arasında tüm yıl boyunca ipeksi pürüzsüz cilt, iyileşme süresinin olmaması, güvenli ve acısız bir prosedür, %90’a kadar kalıcı tüy azaltma ve tatmin edici sonuçlar yer almaktadır. Ayrıca belirli bir bölgede çok sayıda seans yapılması halinde çok daha uzun süreli olacak şekilde istenmeyen tüylerden kurtuluş sağlamktadır.

Fiyatlar ve Uygulama Yerleri

Soprano Platinum Ice Platinum Lazer epilasyon fiyatları uygulama bölgesi, kıl yoğunluğu ve seans sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Eğer sizlerde bu özel lazer epilasyon tedavisi sayesinde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.